JM Creative - шаблон joomla Оригами

Столярно-Меблева Артіль

Отже, якщо Ви все-таки зважилися змінити меблі або міжкімнатні двері, то все що Вам потрібно це звернутися до наших фахівців. При чому для цього Вам не доведеться виходити з дому, наші фахівці самі приїдуть на місце установки зі зразками, зроблять все виміри, нададуть необхідну інформацію, дадуть корисні поради.

Ми працюємо як з сучасними матеріалами (ДСП, ПОСТФОРМІНГ, МДФ) так і з натуральною деревиною, що дозволяє виготовляти вироби не тільки бюджетного варіанту, а й більш дорогі меблі з натурального масиву,які якістю не поступаються аналогам Італійських та інших Європейськихйських  виробників, а різьблення додасть їм індивідуальний, неповторний шик. Ви можете простежити всі етапи виробництва Ваших меблів починаючи від порізки матеріалу і закінчуючи фарбуванням (якщо це масив).

Якісні меблі служать довгі роки, ми впевнені в якості своєї продукції, тому надаємо гарантію.

Крім виробів ми надаємо послуги з порізки ДСП, ДВП, робимо пропили або пази, а так само крайкування ПВХ.

Всі ми знаємо, що мода на меблі в Сумах змінюється з тієї ж швидкоплинністю, що й весь наш світ. Але незважаючи на це, є вічні цінності
при виборі деталей обстановки. Це - якість, ергономіка, відповідність стилю, колір, ціна та умови придбання. Сьогодні ми робимо
меблі з різних матеріалів - дерево, пластик, скло, МДФ - всі ці матеріали можна зустріти в меблях.
В основному виготовлення меблів на замовлення в Сумах за призначенням ділиться на офісну та меблі для дому.
Є меблі для саду. Є дитячі меблі та меблі для підлітків. А ще меблі в Сумах роблять,
виходячи з конкретної мети, тобто для того, для чого вона призначена. Це меблі для кухні, меблі для спальні, вітальні, дитячій і т.д.
Меблі на замовлення , сьогодні можуть стати показником достатку людини, а можуть показати рівень його креативного мислення і сприйняття.
За допомогою меблів людина може самовиражатися і навіть самореалізовуватися.
А для когось обстановка свого будинку стає найцікавішою та значущою подією в житті.
Замовляючи меблі в компанії "Столярно-Меблева Артіль" в Сумах, ви теж отримаєте незабутні відчуття, беручи участь в обговоренні проекту вашої майбутньої меблів і виборі матеріалів. А коли Ви будете милуватися встановленої меблями в своєму будинку, ви зрозумієте, що ваш вибір - найвірніший!

Наші послуги:
1.Виготовлення корпусних меблів з натурального дерева, ДСП, акрилу, МДФ,
постформінгу.
а) безкоштовний вимір;
б) візуалізація проекту (малюнок в 3D)
2. Виготовлення столярних виробів (міжкімнатні двері, альтанки, елементи декору для інтер'єру) з різних порід деревини (сосна, вільха, липа, ясен, дуб)
3 Порізка ДСП, поклійка кромки, фрезіровка і т.д.